Kontakt

FAQ

Jakie są koszty usług fotografii wnętrz?

Koszt usług fotografii wnętrz zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar nieruchomości, ilość pomieszczeń do sfotografowania, dodatkowe usługi (np. wirtualne spacery) oraz lokalizacja. Aby uzyskać dokładną wycenę, najlepiej skontaktować się ze mną i omówić wszystkie szczegóły sesji fotograficznej.

 

Jak długo trwa sesja fotograficzna wnętrz?

Czas trwania sesji fotograficznej, podobnie jak cena, zależy np od zakresu usług, poziomu trudności ich wykonania, rodzaju nieruchomości, ilości pomieszczeń do sfotografowania, ilości detali do uwiecznienia itp. Zazwyczaj trwa to od 1 do 3 godzin. Szacowany czas zostanie ustalony podczas konsultacji przed sesją.

 

Czy oferujesz usługi postprodukcji zdjęć?

Tak, finalny produkt, który Państwo kupują u mnie to fotografie starannie wyedytowane w programach do obróbki zdjęć, według standardów jakościowych i zgodnie z moją najlepszą wiedzą i umiejętnościami. Poprzez zastosowanie specjalistycznego oprogramowania i technik edycji, dbam o to, aby zdjęcia były doskonale wykadrowane, dobrze naświetlone i optymalnie dopasowane do indywidualnych preferencji klienta.

 

Czy mogę otrzymać zdjęcia w formie elektronicznej?

Oczywiście! Po zakończeniu sesji fotograficznej otrzymają Państwo wszystkie zdjęcia w formie elektronicznej, w wysokiej rozdzielczości. Będą mogły być wykorzystane do celów prywatnych lub marketingowych, np. do umieszczenia na stronie internetowej, w broszurach lub na portalach ogłoszeniowych, według warunków uzgodnionych w umowie.

 

Czym twoja oferta wyróżnia się od innych?

Moja oferta to przede wszystkim:
- dokładnie odwzorowana kolorystyka: prawdziwie białe biele i naturalne barwy fotografowanych przedmiotów i obiektów,
- rozdzielczość obrazu nawet do 160 megapikseli (sic!) - pozwala to wykorzystać zdjęcie do reklamy wielkopowierzchniowej (billboard, banner, etc.),
- profesjonalna usługa home stagingu - kompleksowego przygotowania nieruchomości do sprzedaży,
- obsługa prawna,
- reklamowy klip video: ujęcia z drona,
- spacer wirtualny z panoram 3D,

I pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, bo nasze zalety to nie tylko stały katalog usług, ale także staranność w nawiązywaniu relacji z Państwem.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres

NIP 946 221 18 07

fotografmieszkan.pl

ul. ks. Wincentego Granata 7/37

20-489 Lublin

Kontakt

kontakt@fotografmieszkan.pl

503 902 062

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.